7 Ocak 2009 Çarşamba

Yeni bir blog: MarketingCircle

Uzun zamandır bahsettiğim sürprizimizi bugün nihayet açıkladık; MarketingCircle

Bundan böyle Burcu Tüzün, Murat Kahraman, Özgür Emre Öztürk, Uğur Özmen, Yunus Emre Güzer ve Yüce Zerey ile ortak bir blogdan konuşacağız.

Bu ortaklığın bir çok sebebi var. En önemlisi, yurtdışı projelerimizde veya sosyal sohbetlerimizde, Türkiye'de pazarlama adına ne yapıldığının bilinmemesi, pazarlama konusunda özellikle Avrupa ülkelerinin fersah fersah önündeyken bize kara cahil muamelesi yapılmasını bizim gibi, sizin gibi düşünen beyinlere yapılan bir haksızlık olarak gördük... ve ne bildiğimizi, nasıl yaptığımızı, nasıl yapılması gerektiğini tüm dünyaya göstermeyi, bu blogun web'de, "marketing" kelimesi için Türkiye'de üretilen en ciddi kaynak olmasını hayal ettik!
MarketingCircle bu misyonla doğdu. Blog hem İngilizce, hem Türkçe içerik sunacak.

Dare to be Different?'ı terk etmiyorum. Orada yayınladığım yazıları burada da yayınlayacağım. Zamanla ve daha organize oldukça, iki bloga da farklı içerikler sağlamayı düşünüyorum.

Herkese şimdiden iyi okumalar!

1 yorum:

Gözde Köse dedi ki...

Çok mutlu oldum.. Bloglarını elimden geldiğince takip etmeye çalıştığım, pazarlama konusunda kaliteli içerik sunduğunu düşündüğüm pazarlama insanlarının=)) yazılarını birarada görebilmek inanın muhteşem,,

Misyonunuz zaten süper..
İnşallah amacına ulaşır ki ben buna derinden inanıyorum..
"Yeni blogunuz pazarlama dünyasına ve Türkiye'de dolu dolu içerik bekleyen herkese hayırlı olsun"

Sevgiler..