29 Ekim 2007 Pazartesi

Operation Firefox


Firefox bir gerilla (ambient) uygulama yarışması yapıyor; Operation Firefox. Hemen katılmak istedim ama yalnızca Firefox ofisi olan ülkelerden katılım yapılabiliyormuş.

Amaç kabaca, 3.5 feet (yaklaşık 1 metreye denk geliyor) büyüklüğünde bir Firefox sticker'ını en verimli yere yerleştirmek, neden (hedefler) nasıl (uygulamanın gerçekleştirilmesi ve kamusal alan kullanıldıysa alınan izinler) ve sonuç (kaç insan gördü, bilinirlik frekansındaki değişim vs.) ilişkisine bağlayarak jüriye görsel ve metinsel kanıt sunarak onları etkilemek.


Herşeyden önce (fazla opsiyon bırakmayıp esnek olmasa da) bunun bir gerilla uygulama yarışması olması çok heyecan verici. Kazanmak kaybetmek duygusunun yanı sıra uyandırdığı "belongingness" dediğimiz aidiyet hissini katılımcılara çok iyi veriyor. "Firefox için, açık kaynak için, daha iyisi için siz de bir şey yapın". Bir marka için yapılabilecek en verimli etkileşim çalışmalarından biri olabilir.

Yarışma burada olsaydı, siz bu dev Firefox sticker'ını nereye yerleştirirdiniz?

1 yorum:

atlantis ev Taşımacılık dedi ki...

Evden Eve Nakliyat
sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.

Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.
Atlantis Ev Taşıma
kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir.
Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
ve diğer bilgiler için bizlere İletişim panelimizden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.


Şehirler Arası Taşımacılık

Umraniye Evden eve Nakliyat

Kadikoy Evden eve Nakliyat
Ev Taşıma hizmet faktörlerine eklenen yenilikler taşınacak müşterimizin güven ve emniyeti adına düşünülerek günümüzde yaşanan olumsuzluklara bir nebze engel olmaktır.

Evden Eve NakliyatEv Taşıma

Ofis Taşıma

Eşya Depolama